Visos grožio paslaugos vienoje vietoje

Apie mus

Grožio meistrai – tai 20 profesionalų komanda, teikianti įvairias grožio - estetikos paslaugas bei mokymus. Salonas įsikūręs Kaune, vienoje judriausių miesto gatvių, adresu: Savanorių pr. 176.

Profesionalus grožio meistrų kolektyvas suburtas iš 20 savo srities specialistų, teikiančių plataus profilio grožio, estetikos bei kūno terapijos paslaugas. Procedūros atliekamos su itin aukštos kokybės sertifikuotomis priemonėmis. Šių ir daugelio kitų priemonių galite įsigyti kiekvieną darbo dieną salone esančioje parduotuvėje.

Blakstienų priauginimas

Blakstienų priauginimas

Priaugindami blakstienas pasitelkiame aukščiausios kokybės pluošto gaminius bei profesionalias sertifikuotas priemones. Remdamiesi ilgametėmis žiniomis siekiame jau įprastą blakstienų priauginimo procedūrą paversti kuo išskirtinesne, pastebimesne, tačiau skoninga ir natūralia. Klasika, Volume, Ombre, katės, lėlės, lapės akių efektas ir dar daug kitų priauginimo variacijų bei technikų.

Plačiau

Kūno grožio paslaugos

Kūno linijų bei fiziologinės būsenos tobulinimo procedūrų amplitudė – itin plati. Salone atliekamos aukščiausios kokybės depiliacijos cukraus pasta, įvairūs atpalaiduojantys, aromaterapiniai ar gydomieji masažai. Anticeliulitiniai, aromatiniai įvyniojimai, pilingai ir kt. Taip pat – itin klientų pamėgtos endermologinio metodo lyderio LPG procedūros, atliekamos įrenginiu „CELLU M6“, kurio pagalba formuojamos, stangrinamos, švelninamos kūno linijos ir išlaisvinami riebalai. LipoCryo Biotec riebalų tirpinimas šalčiu – naujausiomis technologijomis atliekama riebalų nusiurbimo alternatyva, vienos sesijos metu galinti sumažinti iki 20-30% apdorojamų riebalų.

Plačiau
Kūno grožio paslaugos
Veido grožio paslaugos

Veido grožio paslaugos

Išpuoselėta, skaisti ir švytinti oda, prižiūrėtas veidas – kievieno žmogaus vizitinė kortelė. Siekiantiems puikios odos būklės – siūlome įvairias valančias, maitinančias, drėkinančias ir gydančias procedūras veido odai, jos grožiui ir senėjimo stabdymui. Neatsiejama tokių procedūrų dalis – natūralių antakių dizainas ir korekcijos, kurias dažniausiai atliekame kombinuojant su kitomis procedūromis ir taupant šiomis dienomis taip brangų visiems laiką. OXY jet Leo DeLuxe deguonies mezoterapija - tai 15 min trukmės šviesos bei deguonies terapijos procedūra, kuri odai suteikiamu koncentruoto deguonies lygiu prilygsta 2 val. vaikščiojimui po mišką. Taip pat taikoma galvos odai: ląstelės, nepažeidžiant jų membranos, prisotinamos deguonimi bei aukštos koncentracijos amino rūgštimis, vitaminais ir mineralais. Gerinama plaukų struktūra, plaukai apsaugomi nuo slinkimo ir plonėjimo.

Plačiau

Permanentinis makiažas

Itin skubančioje ir laiką taupančioje šiandieninėje visuomenėje ilgalaikis makiažas – dažnos moters pasirinkimas. Būtent natūralus ir skoningas technikos atlikimas – tai, ko klientės nori labiausiai. Pasitelkdami tik pačius kokybiškiausius ir puikiai išbandytus pigmentus bei sertifikuotas priemones, preciziškai atliekame norimos veido srities permanentinį makiažą, atsižvelgiant į kliento odos tipą, amžių ir poreikius. Manualiniai ir aparatiniai metodai, didelis spalvų bei technikų pasirinkimas.

Plačiau
Permanentinis makiažas
Estetinio grožio paslaugos

Estetinio grožio paslaugos

Biorevitalizacija – hialurono rūgšties įvedimas į odos ląsteles. Tokia procedūra drėkina odą iš vidaus, mažina smulkias raukšleles. Hialurono rūgštis pasižymi itin stipriu odos drėkinimu, palaiko elastingumą ir jaunatvę. Su amžiumi sumažėjusi lūpų apimtis, nukritę kampučiai, pakitusi forma gali būti lengvai pataisomi hialurono rūgšties injekcijomis. Tad lūpų putlinimas hialurono pagalba – taip pat klienčių pamėgta paslauga. Šios procedūros dėka lūpos įgauna pilnesnę, putlesnę išvaizdą, ištaisomi kontūro nelygumai. Atliekant mezoterapiją, mikroinjekcijomis į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius įvedami vitaminai, mikroelementai, fermentai, antioksidantai, amino rūgštys ir kitos odos būklę gerinančios biologiškai aktyvios medžiagos. Šios medžiagos patenka tiesiai į ląsteles, paspartina jų metabolizmą, skatina regeneraciją, plaukų augimą.

Plačiau

Dirbame tik su kokybiškomis priemonėmis

Priemonės

Dalinamės patirtimi

Mūsų misija – ne tik gražinti savo klientus, bet ir dalintis turima patirtimi bei profesionalumu su kitais! Salone įsikūrusi mokymų akademija siūlo įvairaus pobūdžio mokymus pradedantiesiems ir pažengusiems grožio specialistams. Susidomėjote kuria nors grožio pasaulio sfera? Kreipkitės! Padėsime realizuoti savo tikslus!

Plačiau